AKO sa k nám dostanete

Náš showroom nájdete na adrese Pribišova 6, vo vnútrobloku, hneď vedľa detského ihriska. 

Zvyčajne sme tu v pracovné dni v čase 8:00 – 15:30, po dohode aj neskôr či cez víkend.

V júli a v auguste máme aj my trošku prázdninový režim, prosím, pred návštevou u nás si radšej najskôr overte, že máme otvorené 🙂

Aby ste mali istotu, že nás v showroome zastihnete, prosím, potvrďte si s nami stretnutie na telefónnom čísle +421 917 418 176

 

AUTOM

V pracovné dni do 15.00 môžete parkovať na ktoromkoľvek (aj vyhradenom) parkovacom mieste v okolí. Najjednoduchšie zaparkujete priamo pri bytovom dome Pribišova 6 alebo na priľahlých parkoviskách dostupných z ulíc Ľudovíta Fullu alebo Pribišova.

 

MHD

Najbližšie zastávky MHD k nášmu hniezdu sú Tománkova a Matejkova. Dostanete sa k nám linkou 32 alebo 33. Z hlavnej Majerníkovej ulice, na ktorej sa tieto zastávky MHD nachádzajú, je potrebné vybrať sa strmo nahor do kopca ponad Billu až ku kamienkovému detskému ihrisku, s ktorým náš showroom susedí.

 

PríĎte i s deťmi 🙂

Pre malé vtáčatká je k dispozícii vonkajšie detské ihrisko, susediaca zmrzlináreň, cukráreň i reštaurácia. Vaše detičky počas Vašej návštevy u nás radi postrážime a zabavíme knižkou či rozumnou hračkou.

Novinky z nášho hniezda