Ťažké časy a rozhodnutia

Tak ako Adami smutne hľadí na práve odzdobovaný stromček, hľadíme my smutne na správy o tom, koľko malých značiek a firiem v týchto týždňoch ohlásilo koniec.. Je nám to ľudsky aj biznisovo nesmierne ľúto.

Covid, skokovitý rast cien vstupov či negatívne nálady v spoločnosti zásadným spôsobom vplývajú na fungovanie nás všetkých.

Budeme úprimní, ako vždy, ani nám sa nedýcha ľahko. Ceny látok, z ktorých pre vás šijeme, vzrástli už uplynulý rok o 15 – 20 %. Skokovitý nárast cien oznámil aj náš výrobca pančúch a ostatných pletených výrobkov.

Ceny podkolienok, ponožiek a pančúch sme pre vás držali na rovnakej úrovni od roku 2019. Už to ale ďalej nedokážeme. Dražie všetko. A my nie sme takí veľkí, aby sme to uniesli.

Týmto sa vám vlastne snažíme povedať a pripraviť vás na to, že budeme musieť zvýšiť ceny našich vecičiek. Tak, ako v obchodoch dražie maslo, tak, ako si priplatíme za energie, tak musíme ísť s cenou nahor aj my.. časť zdraženia vstupov ponesieme na svojich pleciach. Verím, že to pochopíte.

A aby to nebol taký šok, oznamujeme vám už teraz, že od februára vzrastú ceny ponožiek, podkolienok a pančúch v našom hniezde o 0,50 – 1,50 €. Preto, ak sa chcete zásobiť ešte za aktuálne ceny, prosím, urobte tak teraz.

 

Ceny našich šitých ľanových, mušelínových či menčestrových modelov budeme priebežne prehodnocovať, zatiaľ však zostávajú bez zmeny. Nechceme byť cenovo nedostupní. Chceme tu byť pre vás a tvoriť zodpovedne, pomaly, s láskou. Ale zároveň musíme vedieť zaplatiť materiál, prácu našich úžasných pani krajčírok a áno, aj strechu nad hlavou, jedlo a krúžky pre naše deti.

Poznáte nás. Viete, že nechodíme na luxusné dovolenky a nekupujeme si byty v bratislavských mrakodrapoch. Pracujeme naplno a oddane na našej malej lovebrand. A ja len dúfam, že naše vtáčatko tu bude pre vás aj takto o rok.

Ďakujeme ❤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#