Retro menčester v novom šate

Menčestre v našej ponuke

tmavý petrol, horčicová, koňak, piesková, svetlý petrol, ružová, smotanová

Vtáčatko je naša rodinná srdcovka. Naša značka, ktorá zastrešuje udržateľnú módnu kolekciu pre deti i dospelých. Aj pre udržateľný domov. Naše hniezdo, ktorým doma žijeme všetci. Malí i veľkí, chalani i baby.

Naša filozofia je jednoduchá – materiály pre našu tvorbu vyberáme s dôrazom na kvalitu a udržateľnosť, zameriavame sa na lokálnu európsku produkciu, dávame prácu a férovú plácu slovenským dielňam a tvoríme v malých, limitovaných kolekciách.

Naše vecičky navrhujeme a šijeme tak, aby boli nielen milé a pohodlné, ale aby prinášali radosť z nosenia nielen mesiace, ale celé roky. Aby ich po vašich deťoch mohli nosiť deti vašich kamarátov a neskôr deti vašich detí. Aby vašu sukňu či šaty mohli dediť vaše dcéry a dcéry vašich dcér. Tak to my máme a tak sa nám to páči. A tešíme sa, že i vám.

Našu kolekciu pre chladnejšie mesiace sme doplnili o ďalšiu prírodnú tkaninu, ktorá vám zaručene pripomenie časy minulé. V druhej polovici 80. rokov, keď boli mnohí z nás ešte v plienkach, slávila táto látka úspech u mladej i staršej generácie a bola by škoda nepripomenúť si ju i dnes.

Menčestre v našej ponuke sú zo 100 % – nej bavlny bez akejkoľvek umelej prímesi. Nie sú teda pružné, podobne ako naše ľany či mušelíny. Vieme vám z nich ušiť v podstate akýkoľvek produkt z našej ponuky.

Menčester alebo aj prací kord je látkou, ktorá sa opakovane vracia do módy. My sme si ho zamilovali a veríme, že zaľúbenie v ňom nájdete spolu s nami.

Danka z vtáčatka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#