Ľanová leňoška

Kde bolo tam bolo, keď do sveta sa chodiť nedalo a doma sa veľa času trávilo a veľa kníh čítalo.. 

Tak sa začína príbeh našej leňošky. Príbeh dizajnového, ručne šitého doplnku, ktorý si naše deti zamilovali a trávia na ňom doma suverénne najviac času.

 

 

Ľanový matrac, ktorý si zamiluje celá rodina. Na hranie, na čítanie alebo len tak na leňošenie. Môžeš si ho oprieť o stenu, položiť rovno na zem alebo mu vymyslieť celkom novú polohu.

 

 

Ochráni ťa od chladnej podlahy, poskytne ti oporu a mäkkučké, no pritom pevné sedenie či ležanie. Rozmer matraca na fotkách je cca 140 x 70 cm. Po dohode ale ušijeme leňošku i v inom rozmere. Tak, aby ti zapasovala napríklad pod okno. Alebo na chatu. Do tvojho obľúbeného kúta. Alebo kamkoľvek si zmyslíš 🙂

 

 

Naše leňošky sú ušité zo 100 % – ného ľanu a sú ručne prešívané kokosovými gombičkami. Šijeme ich pre vás v našej slovenskej dielni z ktoréhokoľvek ľanu z nášho bohatého vzorkovníka.

 

 

 

Ak ešte ľan ako materiál nepoznáte na vlastnej koži, je najvyšší čas zmeniť to! Ľan má totiž skvelé vlastnosti, ktoré keď spoznáte, nebudete sa ich chcieť vzdať. Je priedušný, je mimoriadne príjemný na dotyk, odvádza vlhkosť, má skvelé termoregulačné vlastnosti, je rýchloschnúci, prachuodpudivý, vyhýbajú sa mu baktérie a mikróby, je pevnejší ako bavlna a.. zabudli sme vari ešte na niečo?

Naše látky sú označené symbolom „Textílie hodné dôvery OEKO-TEX® Standard 100″. Tento symbol potvrdzuje, že produkt bol testovaný v certifikovanom skúšobnom ústave a obstál v teste s pozitívnym výsledkom vo viac ako 100 parametroch dôležitých pre zdravie človeka. Naše výrobky neobsahujú látky zdraviu škodlivé. Ich používaním vám nevznikne alergická reakcia a máte istotu, že na ich výrobu boli použité iba bezpečné materiály.

No a zrejme ste postrehli, že naše vtáčatká sa vyparádili do vecičiek z nášho hniezda. Adam má na sebe overal Sokolík a Ela šaty Holubica.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#