Zobrazených 1–18 z 54 výsledkov

Vitajte v našej širokej kolekcii produktov z merino vlny, kde sa spájajú prírodná krása a pohodlie. Merino vlna je známa svojou jemnosťou, ľahkosťou a jedinečnou schopnosťou prispôsobiť sa rôznym teplotám. Naše produkty z merino vlny sú navrhnuté a pletené tak, aby vám priniesli maximálnu pohodu a štýl.

Či už hľadáte teplé vrstvy pre chladné zimné dni alebo ľahké kúsky na jarné a letné dobrodružstvá, v našej ponuke oblečenia a doplnkov z merina si určite vyberie celá rodina.

Merino vlna je prirodzeným izolantom, ktorý udržiava vaše telo teplé v chladnom počasí a zaistí priedušnosť a termoreguláciu aj v teplom počasí. Okrem toho jemná merino vlna príjemná na dotyk, čo ju robí ideálnym materiálom na oblečenie, ktoré nosíte priamo na tele.

Naše produkty z merino vlny sú navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a vkusnosť. Môžete si byť istí, že s našimi vlnenými kúskami budete vyzerať elegantne a zároveň sa cítiť úplne pohodlne.

Merino vlna je známa svojou schopnosťou odvádzať vlhkosť od tela a čo isto oceníte pri jej nosení, je aj vlastnosť samočistenia.

V našej ponuke nájdete kamašle z merino vlny, vlnené merino ponožky pre deti aj dospelých, merino pančuchy a tiež naše autorské kolekcie merino svetrov a čiapok „Pierko“,

SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
dopredaj
SKLADOM
Original price was: 15.90€.Current price is: 13.90€. vrátane 20 % DPH
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
#