Pri nákupe oblečenia a doplnkov z našej dielne je potrebná trpezlivosť. Vopred Vám za ňu ďakujeme. Nemáme sklady plné oblečenia, ktoré by si možno nikto nikdy nekúpil. Drvivú väčšinu našej ponuky šijeme na objednávku.
My vo Vtáčatku totiž veríme, že móda sa dá robiť lepšie. Veríme, že mať v obliekaní a zariaďovaní domova udržateľný a zmysluplný prístup, neznamená byť staromódny.
Jadrom filozofie našej značky je EMPATIA.
Uvedomujeme si potreby a túžby našich zákazníkov, a taktiež sme pochopili dôležitosť udržateľnosti a etického zaobchádzania ako s ľuďmi, tak i so životným prostredím.
Sme presvedčení, že móda by mala byť spojením sebavyjadrenia a ohľaduplnosti voči svetu okolo nás.
Veríme, že vytváranie kvalitného oblečenia s ohľadom na životné prostredie je nielen našou povinnosťou, ale aj prejavom pokorného a empatického prístupu k Vám, našim zákazníkom aj k našej planéte.
Naším cieľom je priniesť Vám kúsky, ktoré Vám perfektne sadnú a budú Vás tešiť dlhé roky. Vybrať si u nás môžete z viac ako 40 farieb a vzorov a šijeme pre všetky, aj menej konfekčné veľkosti.
Vďaka našej filozofii si tak u nás môžete vybrať strih, farbu a veľkosť presne podľa svojich preferencií a potrieb. Do Vášho šatníka tak pribudne skutočne ľúbený a nosený kúsok a náš sklad nie je preplnený oblečením, ktoré si nikto nevybral. Win-win.
Anna Slivkova –
Dokonala, krasne usita, super sedi ❤️
Veronika –
Košeľa, ktorú som si už dlho túžila objednať. Je ďalším ľanovým kúskom, ktorý dopĺňa môj šatník 🙂
Viktoria –
uz moja stvrta a urcite nie posledna
Silvia V. –
Krasna kosela. Krasne usita na vsetky prilezitosti a sadla perfektne.
Ľudmila Bekešová –
???
Martina M. –
Eva –
Košeľa nemá chybu, je krásna!!!
Ľudmila B. –
Naozaj skvelá košeľa, z ľanu sa teším a farby sú krásne, chcela by som všetky :,-)
Bibiana –
Košeľa pekne vypracovaná ako všetko od Vás, ale ostala som sklamaná, že košeľa nemá takú dĺžku ako je napísané v popise (predná dĺžka 70 cm a zadná 80 cm). Dĺžka je rovnaká aj vzadu 70 cm a ešte je dosť úzka v manžete na rukávoch( úplne natesno)a to mám tenké ruky za zápästím.
Martina Sádovská –
Milé vtáčatká, košeľa Vranka je krásna a hlavne kvalitná…jednoznačne bude aj často nosená ?. Už pozerám aj na ďalšie Pierko, lebo to moje dostáva zabrať…a ukazujem mužovi Leňošku, ktorú tiež budeme potrebovať….ďakujeme, že vyrábate také peknosti!!! ❤️
Terezia K. –
Och z tejto kosielky sa tesim uplne najviac, farba visnova mi vyrazila dych je nadherna ❤️
Markéta –
Mega pohodlná, chci si koupit další.
Katarína –
Viktoria –
Soňa K. –
Krásna košela, krásne gombíky, mám farbu ivory, veľkosť M (bežne nosím M a táto košeľa je trošku volnejšia ale takú som chcela, takže super)
Ivana H. –
Košeľa je krásna, dobre sedí. Čo ma ale nemilo prekvapilo, že pod gombíkmi mám urobené modré bodky od pera, ktoré neviem či pôjdu vyprať. Košeľa je vanilkovej farby takže aj keď sú bodky pod gombíkmi schované, pod jedným gombíkom som bodku, resp. čiarku zbadala hneď, a potom som našla aj ďalšie bodky. Nepáči sa mi to, ale pri nosení to vidno nie je. Mám od vtacatka už viac veci, kvalita zostáva rovnaká.
Dana –
Dobrý večer, Ivka, ospravedlňujem sa, až teraz čítam Vašu recenziu. Bodky sú od krajčírskeho pera, ktoré zmizne po prežehlení / opraní, teda po nahriatí. Mrzí ma, že na košeli pod gombíkom ostali, zrejme sa tam pri žehlení v dielni pani krajčírka nedostala so žehličkou, ale verím, že po praní je už všetko v poriadku a stopa po značení gombíkovej dierky zmizla. Danka
Katarína H. –
Skvelý model , farba úžasná, by deň často nosiť.