Pri nákupe oblečenia a doplnkov z našej dielne je potrebná trpezlivosť. Vopred Vám za ňu ďakujeme. Nemáme sklady plné oblečenia, ktoré by si možno nikto nikdy nekúpil. Drvivú väčšinu našej ponuky šijeme na objednávku.
My vo Vtáčatku totiž veríme, že móda sa dá robiť lepšie. Veríme, že mať v obliekaní a zariaďovaní domova udržateľný a zmysluplný prístup, neznamená byť staromódny.
Jadrom filozofie našej značky je EMPATIA.
Uvedomujeme si potreby a túžby našich zákazníkov, a taktiež sme pochopili dôležitosť udržateľnosti a etického zaobchádzania ako s ľuďmi, tak i so životným prostredím.
Sme presvedčení, že móda by mala byť spojením sebavyjadrenia a ohľaduplnosti voči svetu okolo nás.
Veríme, že vytváranie kvalitného oblečenia s ohľadom na životné prostredie je nielen našou povinnosťou, ale aj prejavom pokorného a empatického prístupu k Vám, našim zákazníkom aj k našej planéte.
Naším cieľom je priniesť Vám kúsky, ktoré Vám perfektne sadnú a budú Vás tešiť dlhé roky. Vybrať si u nás môžete z viac ako 40 farieb a vzorov a šijeme pre všetky, aj menej konfekčné veľkosti.
Vďaka našej filozofii si tak u nás môžete vybrať strih, farbu a veľkosť presne podľa svojich preferencií a potrieb. Do Vášho šatníka tak pribudne skutočne ľúbený a nosený kúsok a náš sklad nie je preplnený oblečením, ktoré si nikto nevybral. Win-win.
Veronika –
Sedia perfektne, veľmi pekný strih
Ružena S. –
Tak toto sú úplne mega šortky, perfektný strih, krásne ukážu na postave a samozrejme pohodlné.. Toto chceš na LETO ?
Ingrid M. –
Ľanové šortky som si nakombinovala vo fialkovej farbe spolu s tielkom Ara na ramienka,a mam z toho krasny komplet na ktorého nosenie sa uz veľmi tesim. Dakujem Vtacatko , ze tvorite takéto krásne kúsky 🙂
Veronika D. –
Mám úzky pás a širšie boky a sedia mi perfektne. Sú voľné, ako som chcela, a zároveň dobre držia v páse a vôbec neťahajú. A sú krásne 🙂
Radka M. –
Pavlína –
Moc hezký střih, přizpůsobí se postavě. Pohodlné!
Martina –
Najlepšie kraťasy aké som kedy mala!!!
Ivana –
Zuzana –
Krasne sortky, lichotivy strih, jedine co, odporucam o cislo vacsiu ako konfekcnu velkost, pre este vacsie pohodlie 🙂
Simona –
Skvely letny kusok, akurat dlhe, guma v pase celmi pohodlna a material od vtacatka je dokonale makky
Miroslava H. –
V petrolej farbe sú podľa mňa úplne dokonalý kúsok. Krásny strih, pekne sedia, sú pohodlné, nikde netlačia, kraťasy, ktoré človek musí mať v šatníku.
Michaela F. –
Miroslava H. –
Dokonalé šortky, pohodlné na nosenie, pekný strih aj farba.
Jana C. –
Toto su tak krasne a pohodlne sortky!
Miriam –
Nohavice sú super.