Naše hniezdo tvorí štvorčlenná rodinka – rodičia Danka a Peťo a vtáčatká Ela a Adam. Keďže sme Vrabcoví, názov nášho obchodíku Vám hádam dáva zmysel 🙂

Vtáčatko je naším malým milým projektom, ktorého cieľom je priniesť vám rozkošnú, vkusnú a kvalitnú módu a doplnky pre celú rodinu. Či už hľadáte darček pre detičky v rodine, kamarátku, pre rodičov alebo si len chcete urobiť radosť a dotvoriť svoju domácnosť v štýle hygge a slow fashion, sme tu pre vás.

Okrem ikonických podkolienok, pančúch či ponožiek zo slnečnej Barcelony u nás nájdete i čarokrásne ručne robené topánočky a najmä, naše vlastné kolekcie oblečenia a doplnkov z ľanu a mušelínu.

U nás nájdete neopozerané strihy, farby a motívy. Všetko oblečenie, obliečky a doplnky šijeme na Slovensku v našich malých dielničkách.

Čo u nás rozhodne nenájdete, sú produkty tzv. fast fashion z tovární, kde ľudia pracujú v nevhodných podmienkach. Práve naopak, všetky krásy v našom obchodíku vytvorili ľudia s láskou a s úsmevom. Ľudia, ktorí boli za svoju prácu férovo odmenení. V našej ponuke nájdete produkty vyrobené na Slovensku, v Portugalsku (topánočky) a v Španielsku (podkolienky, pančuchy).

Keďže aj my sme rodičmi, vieme, že nájsť pohodlné a zároveň vkusné oblečenie či doplnky pre deti, ktoré sú vyrábané za férových podmienok a z kvalitných materiálov, nie je vôbec jednoduché.

Naším poslaním je uľahčiť vám toto pátranie a ponúknuť vám len to najkrajšie a najlepšie od overených výrobcov a z našej vlastnej dielne. Veci, ktoré pre Vás šijeme, sú z najkvalitnejších materiálov ako sú ľan a prémiová bavlna.

Okrem certifikovaných látok využívame i vintage materiály, ktorým vdychujeme nový život a snažíme sa aspoň svojou troškou prispieť k upcyklovaniu látok a ochrane našej Zeme. Žiadny kúsok látky u nás neputuje do koša. Zo zvyškov pre Vás šijeme milé malé doplnky, ako mašličky do vláskov, gumičky či uteráčiky.

Vitajte v našom hniezde vkusu a dizajnu. 

Vtáčatko

vaše hniezdo vkusu a dizajnu