Farebná paleta našich pančúch

Milé naše vtáčatká, ako už mnohé viete, v našom hniezde sa to farbami len tak hemží. Farby ľúbime a vieme, že vy tiež. Preto sa našou farebnou paletou snažíme vyplniť každé prázdne miesto a ponúknuť vám farbičky, po ktorých vám očká a srdcia pištia. Tak, aby ste naše pančuchy, podkolienky a ponožky hravo zladili so svojimi obľúbenými šatami, legínami, nohavicami či očami :))

Hoci sa snažíme mať skladom každú farbu a veľkosť, nie je to vždy možné. Jednak naše skladové kapacity sú limitované a taktiež výroba nie vždy stíha produkovať všetky farby, veľkosti a modely. Veríme, že to chápete, a ak aj vaša obľúbená farba nie je aktuálne skladom, nájdete u nás desiatky ďalších, alebo si na tú svoju vysnenú chvíľu počkáte. Neváhajte nám napísať a popýtať sa. Každý mail a správu si od vás so záujmom čítame. Nepíšete robotovi či automatu, píšete nám 🙂

preskúmaŤ ponuku pančúch od vtáčatka

No povedzte, nie sú krásne? Najširší výber farieb máme tradične pre rebrované pančuchy, ktoré sú vhodné ako pre dievčatá tak i chlapčekov a mimoriadnej obľube sa tešia i medzi vami, veľkáčkami.

Postupne ale rozširujeme i našu ponuku detských i dospeláckych rebrovaných ponožiek, ktoré sú jemné a pritom pevné a hodia sa do každého, aj minimalistického šatníka.

Pre dievčatká máme na výber i množstvo čarokrásnych vzorovaných pančúch. Do chladnejšej jesene a mestskej zimy odporúčame pančuchy s bočným vzorom. Novinkou v našom hniezde sú teplučké pančuchy s háčkovaným vzorom a tiež čarokrásne a hrejivé modely z merina. Je už na vás, či uprednostníte teplučkú bavlnu alebo vlnu, zima na nôžky s týmito modelmi ozaj nehrozí. Vzoru sa báť nemusíte, nôžky sú skutočne v teplúčku.

Na dni teplejšie alebo sviatočné odporúčame krásne pančuchy s madeirovým alebo háčkovaným vzorom. Sú mimoriadne vhodné aj na udalosti ako sú svadby, krsty či sväté prijímania. Môžete nám veriť, vaše vtáčatká v nich budú vyzerať i sa cítiť ako skutočné princezné.

SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
SKLADOM
dopredaj
SKLADOM
Original price was: 15.90€.Current price is: 13.90€. vrátane 20 % DPH

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#