Túžiš sa vyspať ako nikdy predtým?

Prečo ľan?

 

Už naši predkovia spoznali a ocenili úžasné fyzikálne vlastnosti tejto rastliny a výrobkov z nej.

Ak ešte ľan ako materiál nepoznáš na vlastnej koži, je najvyšší čas zmeniť to!

Ľan má totiž skvelé schopnosti, ktoré keď objavíš, nebudeš sa ich chcieť vzdať.

Je priedušný, mimoriadne príjemný na dotyk, odvádza vlhkosť, má skvelé termoregulačné vlastnosti, je rýchloschnúci, prachuodpudivý, vyhýbajú sa mu baktérie a mikróby, je pevnejší ako bavlna.

Masáž zadarmo

Ľanové obliečky či plachty majú dokázaný ľahký masážny účinok. A to vďaka malinkým zlomom na povrchu, jemným hrčkám a samotnej typickej štruktúre tkaniny. Táto nenapodobiteľná kombinácia neviditeľných masérov Ti tak robí masáž, kým sladko spíš. Okrem toho, ľan vďaka svojej štruktúre stimuluje prietok krvi a prispieva k celkovej regenerácii.

Kto sme?

 

Ľanové posteľné obliečky od Vtáčatka

 

Tajomstvo snívania tých najsladších snov je ukryté priamo pod ľanovými obliečkami z našej najnovšej vtáčatkovskej kolekcie posteľnej bielizne. Sú jednoducho úžasné na dotyk a vhodné do každého ročného obdobia.

V lete Ťa budú príjemne chladiť a v zime naopak zahrejú. Naše ľanové posteľné obliečky sú ušité zo 100 % – ného ľanu strednej gramáže vo farbách z nášho vzorkovníka. Vybrať si môžete z viac než 40 prekrásnych farieb. Okrem nadčasovej bielej klasiky u nás nájdete i jemné pudrové odtiene, naturálne farby i vzory, ale aj žiarivé farebné bomby.

Farby a rozmery

 

Ponuka farebnej palety tejto kolekcie sa rovná nádhernej minimalisticky zariadenej spálni, kde dostávajú pojmy ako pokoj a oddych ten pravý zmysel.

Svoju spálňu alebo detskú izbičku tak dokážeš vyladiť do dokonalosti.

Veď si pozri náš vzorkovník ľanu, ktorý ponúka viac ako 40 farebných kombinácií.

Dôraz kladieme na detaily

Všetky obliečky vieme u nás vo vtáčatku samozrejme vyladiť do najmenšieho detailu podľa tvojich požiadaviek čo sa týka farebnosti, rozmerov aj prevedenia zapínania napr. vo forme skrytého zipsu, gombíkov či naopak priznaného elegantného dekoračného zapínania s kokosovými gombíkmi.

Samozrejmosťou je v prípade záujmu aj ušitie ľanovej plachty presne podľa rozmeru matracu, dokonca aj s napínacou gumičkou, pretože nie je nič horšie ako plachta vyťahujúca sa spod spiaceho človeka 😊

Pred samotným ušitím sú naše látky prané a žehlené, tak sa, prosím, neobávaj, že sa ďalším používaním a praním budú obliečky zrážať. Práve naopak, používaním a každým jedným praním budú krajšie a krajšie. Ľan je tak trochu čarovný – čím viac sa nosí, tým lepšie vlastnosti má.

Naše ľanové posteľné obliečky priletia do tvojho hniezda krásne zabalené. Chceme ti priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plne funkčná, zdraviu prospešná a vyladená do detailov.

Tak už neváhaj ani sekundu a poď si vybrať tie svoje!

 

klikni a vytvor si svoj Ľanový domov

2 thoughts on “Túžiš sa vyspať ako nikdy predtým?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

#